Rei Hirakawa.webp

górnik zabrze pozyskuje rei hirakawę: nowa japońska gwiazda na horyzoncie

W ślad za sukcesem Daisuke Yokoty, Górnik Zabrze podąża za nowym talentem z Japonii. Ostatnio sprowadzony Yokota już błyszczy w drużynie, zdobywając siedem goli w tym sezonie. Teraz skauci szukają następnego diamentu, a ich wybór padł na Rei Hirakawę z Roasso Kumamoto.

Czy 23-letni Hirakawa stanie się kolejnym odkryciem Górnika? Wszystko wskazuje na to, że tak. Zespół jest bliski podpisania kontraktu z ofensywnym pomocnikiem, który w poprzednim sezonie japońskiej drugiej ligi strzelił 7 goli i zanotował 9 asyst, zapewniając sobie miejsce w jedenastce sezonu.

Nie tylko Górnik inwestuje w talenty z Kraju Kwitnącej Wiśni. W styczniu do Legii może dołączyć Ryoya Morishita z Nagoyi Grampus. To kolejny krok w pozyskiwaniu japońskich talentów do Ekstraklasy. Zobaczymy, czy Hirakawa będzie kontynuować sukces swojego rodaka Yokoty na polskich boiskach.


Górnik Zabrze, Rei Hirakawa, transfer, japońska gwiazda, Roasso Kumamoto, Ekstraklasa, futbol, Liga Japońska, Ryoya Morishita, Daisuke Yokota

Źródło: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/kolejny-japonczyk-w-ekstraklasie-on-po-prostu-tu-przychodzi/9bs9yhv

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone