alarmujące.webp

alarmujące doniesienia. "polsko, bądź gotowa na uderzenie"

Sergej Sumlenny, niemiecki politolog i były dyrektor Fundacji im. Heinricha Boella w Kijowie ostrzega Polskę. Opublikował alarmującą mapę. "Droga Polsko, przygotuj się na uderzenie. Wygląda na to, że Rosja i Łukaszenka są gotowi ponownie zaatakować Polskę zorganizowanymi falami migrantów. "Turecka" linia lotnicza "Southwind" oferuje loty do Mińska za mniej niż 200 euro" - napisał Sergej Sumlenny.

Na 23 grudnia planowane jest pierwsze połączenie w ramach nowej linii lotniczej, mającej wspomagać przemyt ludzi; trasa będzie łączyć Stambuł z Mińskiem, z ominięciem unijnych sankcji - zaalarmował w piątek portal dziennika "Bild", powołując się m.in. na informacje polskich służb bezpieczeństwa. Za uruchomieniem linii stoi Putin.

Nowa linia przed świętami "Bild" zastanawia się, czy Rosjanie uruchomią tę nową linię lotniczą dla migrantów tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Dziennik podkreśla, że polskie służby bezpieczeństwa ostrzegają przed nowym, zorganizowanym napływem uchodźców, którzy mają przemieszczać się przez Rosję i Białoruś. Wszystko wskazuje na to, że częścią tego procederu mają być rejsy nowej, rzekomo tureckiej, linii lotniczej Southwind.

"Bild" informuje, że władze białoruskie poinformowały w piątek o wprowadzeniu przez turecką czarterową linię lotniczą Southwind Airlines bezpośrednich lotów pomiędzy największymi miastami Białorusi i Turcji. Cena za przelot jest okazyjna - wynosi 700 rubli białoruskich, co przekłada się na około 195 euro.


niemiecki politolog, Sergej Sumlenny, Heinrich Boell Foundation, atak migrantów, linia lotnicza Southwind, Rosja, Łukaszenka, Polska, Białoruś, migranci, Stambuł, Mińsk, Putin, unijne sankcje, kryzys migracyjny, święta Bożego Narodzenia

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/alarmujace-doniesienia-polsko-badz-gotowa-na-uderzenie-6976816621145056a

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone