Robert Lewandowski, Szymon Hołownia, Iga Świątek.webp

iga Świątek, robert lewandowski czy szymon hołownia? z kim polacy najchętniej porozmawialiby w święta

Choć wielu Polaków unika tematów politycznych przy świątecznym stole, to ponad 25% osób chciałoby porozmawiać z Szymonem Hołownią – wynika z badania Agencji Noise PR i Agencji Badań Rynku SW Research. Marszałek Sejmu prześcignął nawet Roberta Lewandowskiego i Izę Świątek.

Ankietowani wskazali, że najchętniej rozmawialiby o hobby, pasjach i zainteresowaniach (81%), a także o podróżach (75%). 71% uznało, że dobrym tematem w Boże Narodzenie jest gotowanie, potrawy i przepisy.

Respondenci unikają rozmów o chorobach i dolegliwościach (43%), polityce (41%) oraz kryzysie gospodarczym, inflacji i cenach (35%).

Polacy wskazali, kogo zaprosiliby do świątecznego stołu. Szymon Hołownia jest wyborem aż 27% respondentów, przed Robertem Lewandowskim (26%) i Izą Świątek (25%).

"Na popularność wpływa sukces osobisty, ale również medialność i sposób komunikowania się" – podkreśla Anna Czaplicka, Head of Strategy z Agencji Noise PR.


Iga Świątek, Robert Lewandowski, Szymon Hołownia, święta, rozmowy świąteczne, badanie opinii, tematy rozmów, Polacy, popularne postacie, świąteczny stół, sukces osobisty

Źródło: https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/swiatek-lewandowski-czy-holownia-z-kim-polacy-chcieliby-porozmawiac-w-swieta/0f8z4rv

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone