Kamil Stoch.webp

właśnie ten ruch pomógł stochowi. apoloniusz tajner to docenił

Zbigniew Klimowski, pierwszy trener Kamila Stocha, wsparł go w Austrii na skoczni K-90. Apoloniusz Tajner pochwala Thurnbichlera za decyzję, uznając, że to słuszny ruch.

Kamil Stoch, po przerwie i problemach na początku sezonu, powraca do Pucharu Świata. Tajner twierdzi, że skakanie na K-90 pozwoliło poprawić błędy i przywróciło radość Stochowi.

Austriak Thurnbichler postanowił, że to Klimowski pomoże Stochowi, a Tajner uważa, że taki trener jest potrzebny, by wrócić do formy. Warto zauważyć, że podobnie było z Małyszem i Szturcem.

Choć nie tylko Stoch, także Kubacki i Żyła mają trudności w sezonie, Tajner wierzy w ich powrót do wysokiej formy w styczniu. Przerwa po Engelbergu może być kluczowa, a Thurnbichler z Małyszem i doświadczonym asystentem Noelke powinni sobie poradzić z presją.

Polacy pokazali lepszą formę w kwalifikacjach, a Tajner uważa, że dołek formy to zwykły moment, który można przezwyciężyć. Wspiera jedność skoczków i trenerów w trudnym czasie.


Kamil Stoch, Zbigniew Klimowski, Thomas Thurnbichler, Puchar Świata, Forma skoczków, Apoloniusz Tajner, Skoki narciarskie, Engelberg, Kubacki, Żyła, Unity skoczków, Przerwa po Engelbergu, Jedność trenerów, Sobotni konkurs

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/1096591/wlasnie-ten-ruch-pomogl-stochowi-apoloniusz-tajner-to-docenil

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone