Danuta Holecka.webp

pracownicy "wiadomości" przerywają milczenie. mówią, co robiła holecka

Danuta Holecka, znana twarz TVP, niedawno zapewniała w tygodniku "Sieci", że pozostanie w telewizji do samego końca. Niestety, to okazało się kłamstwem - donosi Wirtualna Polska. Osoba z redakcji "Wiadomości" ujawnia, że Holecka rozwiązała swoje umowy z telewizją, mimo bycia nadal wpisaną w grafik. Ostatnie "Wiadomości" miała poprowadzić 15 grudnia, a nie jak planowano, 12 grudnia.

Według informacji Wirtualnej Polski, decyzję o odejściu Danuty Holeckiej można było przewidzieć. Mimo zapewnień, że zostanie do końca, Holecka podobno zaplanowała swoje odejście wcześniej, decydując się wpisać do grafiku tylko do połowy grudnia. Zaskakująco, jej ostatnim wystąpieniem w "Wiadomościach" była niezaplanowana obecność w programie "Minęła 20" na TVP Info.

Osoba z redakcji "Wiadomości" twierdzi, że Holecka "zabrakło odwagi", by zostać do końca i mówiła o przygotowaniach do ewakuacji z TVP. Współpracownicy wyrażają rozgoryczenie, sugerując, że dziennikarka zajęła się głównie negocjacjami finansowymi dla siebie, zaniedbując koleżanki. Jej decyzja i sposób, w jaki ją podjęła, budzą ogromne kontrowersje wśród zespołu.


Danuta Holecka, Wiadomości, TVP, odejście z telewizji, kontrowersje, decyzja, Wirtualna Polska, Minęła 20, media, dziennikarstwo

Źródło: https://teleshow.wp.pl/danuta-holecka-uciekla-z-okretu-pracownicy-wiadomosci-tvp-przerywaja-milczenie-6973354003950240a

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone