Policja.webp

znaleziono zwłoki męża w samochodzie. dramatyczna sytuacja w krzyżankach, wielkopolsce

W niedzielę rano ciało 39-letniego mężczyzny zostało odnalezione w zaparkowanym samochodzie. Przyczyny zgonu są obecnie przedmiotem dochodzenia. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji, asp. Dominik Zieliński, potwierdził, że policja otrzymała zgłoszenie o tragedii od żony zmarłego.

Zdarzenie to miało miejsce w miejscowości Krzyżanki. Według informacji, wieczorem mężczyzna powrócił do domu, ale zamiast wejść do środka, zdecydował się zostać w samochodzie na terenie posesji. Rano żona zawiadomiła służby, gdy mąż nie wykazywał oznak życia.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności procesowe, a ciało zmarłego zostało przekazane do badań w celu ustalenia przyczyny śmierci. Lokalne media donoszą, że para brała udział w imprezie rodzinnej, a mężczyzna został pozostawiony w pojeździe po powrocie do domu, będąc w stanie upojenia alkoholowego.

To tragiczne wydarzenie wstrząsnęło społecznością lokalną, a śledztwo wciąż trwa, by wyjaśnić wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.


Dramatyczne wydarzenie, policja, śmierć, dochodzenie, impreza rodzinna, alkohol, śledztwo, lokalne media

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/znalazla-zwloki-meza-w-samochodzie-tragedia-w-wielkopolsce-6972251576404608a

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone