rzeszow_akcja_ratownicza.webp

tragedia w godowej: znaleziono ciało zaginionego siatkarza jakuba oponia

We wtorek 19 listopada 2023 r. w godzinach wieczornych zakończyły się poszukiwania 30-letniego siatkarza z Godowej, Jakuba Oponia, które niestety miały tragiczny finał. Jego ciało zostało odnalezione w rzece Stobnica.

Jakub Opoń, grający w klubie AVIA Solar Sędziszów Małopolski, zniknął w piątek wieczorem po treningu. Ostatni raz był widziany, gdy został odwieziony pod dom około godziny 1:00 w nocy. Nie dotarł jednak do mieszkania i od tamtej pory nie było z nim kontaktu.

Poszukiwania rozpoczęły się w sobotę wieczorem i włączyło się w nie ponad 100 osób, w tym strażacy, grupy ratowniczo-poszukiwawcze oraz pies tropiący. Przeszukiwano tereny Godowej, Strzyżowa oraz okoliczne kompleksy leśne. Niestety, w niedzielę po południu ciało Jakuba Oponia zostało wyłowione z rzeki.

Okoliczności śmierci Jakuba Oponia są wciąż niejasne i będą przedmiotem dalszego śledztwa pod nadzorem prokuratora. Jego klub, AVIA Solar Sędziszów Małopolski, wyraził żal i smutek po utracie zawodnika i przyjaciela.


Jakub Opoń, zaginiony siatkarz, Godowa, Stobnica, poszukiwania, AVIA Solar Sędziszów Małopolski, tragiczny finał, śledztwo

Źródło: https://rzeszow-news.pl/tragiczny-final-poszukiwan-siatkarza-z-godowej-30-latek-nie-zyje/

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone