lewandowski_gol.webp

"lewandowski znowu czaruje na boisku - decydujący karny w meczu z alaves"

Robert Lewandowski, gwiazda FC Barcelony, ponownie udowodnił swoje piłkarskie umiejętności w niedzielnym meczu La Ligi przeciwko Deportivo Alaves. Po długim okresie oczekiwania na bramkę, polski napastnik w końcu trafił do siatki, kończąc 390-minutową serię bez gola. Jego efektowna bramka z rzutu karnego ustaliła wynik meczu na 2:1 na korzyść Barcelony.

Mecz odbył się na Estadi Olimpic Lluis Companys, z uwagi na przebudowę Camp Nou. Lewandowski rozpoczął swoje piłkarskie show w drugiej połowie gry, najpierw wyrównując stan meczu na 1:1. Jego pierwsza bramka padła po efektownym strzale głową. Sytuacja zmieniła się w 78. minucie, kiedy to sędzia podyktował rzut karny po faulu na Ferranie Torresie.

35-letni Lewandowski nie zmarnował tej szansy. Pewnie wykonał rzut karny, posyłając piłkę mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki przeciwników. Była to jego siódma bramka w obecnym sezonie ligowym. Efektowne wykonanie karnego przez Lewandowskiego podkreśla jego klasę i umiejętności strzeleckie, które ciągle cieszą kibiców piłki nożnej.

Występ polskiego napastnika w meczu z Alaves był kluczowy dla zwycięstwa FC Barcelony, dodając kolejny rozdział do jego imponującej kariery. Nagranie z decydującego momentu meczu, w którym Lewandowski strzela bramkę, szybko zyskało popularność wśród fanów futbolu, potwierdzając jego status jednego z najlepszych piłkarzy świata.

Robert Lewandowski, FC Barcelona, La Liga, rzut karny, bramka, mecz, Deportivo Alaves, piłka nożna, gol