mbappe.jpg

zmiana barw za cenę kompromisu – mbappe przed finansowym wyborem

Kwestia przyszłości Kyliana Mbappe nie przestaje elektryzować świata futbolu. Wieloletnie starania Realu Madryt, by pozyskać fenomenalnego Francuza, mogą w końcu zaowocować, choć cena, jaką zapłaci sam zawodnik, może być wyższa niż oczekiwał.

Odkąd Mbappe wkroczył na piłkarskie salony jako zawodnik Paris Saint-Germain, jego talent i skuteczność przyciągały wzrok największych europejskich klubów. Zbliżający się koniec kontraktu z paryskim klubem stwarza okazję dla Realu Madryt, aby przekonać gwiazdę do zmiany otoczenia. Niemniej jednak, hiszpański gigant nie jest w stanie dorównać finansowym warunkom, jakie obecnie posiada Mbappe w PSG.

Według najnowszych informacji, Madryt gotów jest zaproponować Mbappe roczne zarobki na poziomie 35 milionów euro brutto. To wyraźny spadek w porównaniu do oszałamiających 72 milionów, które Francuz zarabia w stolicy Francji. Decyzja o transferze będzie więc wymagała od Mbappe nie tylko sportowej, ale również życiowej rewolucji. Z drugiej strony, transfer do "Królewskich" otworzyłby przed nim nowy rozdział w karierze i umożliwił walkę o najwyższe kluby w innym europejskim gigancie.Źródło:

Polecane Artykuły

© FLASH INFO. Wszystkie prawa zastrzeżone